Indywidualne konsultacje aktorskie

Planujesz zdawać do szkoły teatralnej? Wziąć udział w konkursie recytatorskim? Stresują cię publiczne wystąpienia? A może po prostu masz ochotę popracować nad jakimś monologiem?

Zapraszamy na indywidualne konsultacje, w trakcie których możesz popracować nad jednym z zagadnień:

  • pomoc w analizie i interpretacji tekstu literackiego (wiersz, proza, piosenka) – w razie potrzeby podpowiemy, gdzie szukać bądź zaproponujemy konkretne fragmenty wiersza lub prozy.
  • poprawna wymowa i artykulacja
  • elementarne zadania aktorskie z tekstem i bez
  • praca nad ciałem, by pomagało w przekazywaniu myśli zawartych w tekście
  • nabranie pewności siebie w pracy na scenie

Kiedy?

Zajęcia indywidualne odbywają się w terminie wybranym wspólnie przez osobę uczestniczącą i prowadzącą.

Opłaty:

120 zł – koszt pojedynczych zajęć (60 min.)

440 zł – karnet na 4 zajęcia do wykorzystania w ciągu 30 dni (110 zł za zajęcia)

800 zł – karnet na 8 zajęć do wykorzystania w ciągu 60 dni (100 zł za zajęcia)

Zapisy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila na adres zapisy@woak.pl z numerem telefonu, imieniem i nazwiskiem i wiekiem osoby uczestniczącej lub telefon pod numer +48 603 773 743

Przed pierwszym spotkaniem konsultacyjnym prowadzący skontaktuje się z chętnymi w celu ustalenia terminu oraz zakresu współpracy.

Prowadzący:

Wojciech Jaworski

Jestem czynnym zawodowo aktorem od 2011 roku. Obecnie w zespole Teatr im. Wilama Horzycy. Od wielu lat prowadzę zajęcia teatralne dla młodzieży i dorosłych. W Toruniu jestem związany z projektem „Młody teatr” od początku jego istnienia. Podchodzę do pracy holistycznie, korzystając ze sprawdzonych metod (min. Czechow, Book, Hagen). W pracy warsztatowej ważna dla mnie jest bezpieczna atmosfera do twórczego działania i artystycznych poszukiwań

Newsletter