Kontakt

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
ul. Kościuszki 75-77
87-100 Toruń

telefon 56 652 27 55
lub 56 651 02 50
telefon / SMS: +48 603 773 743

e-mail: woak@woak.torun.pl

Pokaż na mapie

Wynajmy
e-mail: ania@woak.pl

Bank: MILLENNIUM
61 1160 2202 0000 0000 6090 1253

NIP: 9561223699

REGON: 871238709

Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom (do 26. roku życia), emerytom, rencistom, osobom z niepełnosprawnościami, posiadaczom Karty Absolwenta UMK, Toruńskiej Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (zarówno Toruńskiej, jak i Ogólnopolskiej) oraz Karty Moja Starówk@.

Grupy zorganizowane mogą zakupić bilety grupowe z rabatem ustalanym każdorazowo w zależności od charakteru wydarzenia i liczby dostępnych miejsc.

Dzieciom do ukończenia 4. roku życia przysługuje wstęp bezpłatny na wydarzenia Organizatora pod warunkiem, że w przypadku braku wolnych miejsc dziecko siedzi na kolanach opiekuna. Wstęp bezpłatny nie dotyczy wydarzeń skierowanych do dzieci. Opiekun dziecka na wezwanie Organizatora powinien okazać dokument stwierdzający wiek dziecka.

W przypadku poszczególnych wydarzeń Dyrektor może udzielić dodatkowych zniżek przed wprowadzeniem do sprzedaży danego wydarzenia.

Osoby zainteresowane tą zniżką prosimy o kontakt.

Logo karty dużej rodziny. Rodzina z trójką dzieci w tym jedno-niemowlę na rękach u matki. U góry napis: Tu honorujemy kartę dużej rodziny, rodzina.gov.pl

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu honoruje Kartę Dużej Rodziny. Posiadacze takiej karty objęci są 25% zniżką na opłaty za warsztaty, kursy i szkolenia.
Zniżka nie łączy się z innymi rabatami oraz promocjami.




Posiadaczom Karty Absolwenta UMK przysługują bilety ulgowe.


Nasi pracownicy:

DYREKTOR

Łukasz Wudarski
e-mail: dyrektor@woak.pl


ZASTĘPCZYNI DYREKTORA DS. MERYTORYCZNYCH

Katarzyna Pągowska
e-mail: katarzyna.pagowska@woak.pl

SEKRETARIAT

Anna Weistock-Mentel
Specjalistka ds. obsługi sekretariatu i gościnności
e-mail: anna.weistock-mentel@woak.pl


KADRY

Marzenna Szymecka
Specjalistka ds kadr i archiwum zakładowego
e-mail: marzenna.szymecka@woak.pl


DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

Karolina Pietrzak
główna księgowa
e-mail: karolina.pietrzak@woak.pl

Danuta Lemanik
specjalistka ds. kasy i księgowości
e-mail: danuta.lemanik@woak.pl

Arleta Prochera
specjalistka ds. finansowo-księgowych
e-mail: arleta.prochera@woak.pl

DZIAŁ ANIMACJI KULTURY

Weronika Droszcz
kierowniczka Działu Animacji Kultury
e-mail: weronika.droszcz@woak.pl

Patrycja Gancarczyk
specjalistka ds. animacji kultury
/koordynatorka dostępności
e-mail: patrycja.gancarczyk@woak.pl

Grzegorz Kaźmierski
specjalista ds. animacji kultury
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.pl

Aleksandra Matuszewska
specjalistka ds. animacji kultury
e-mail: aleksandra.matuszewska@woak.pl

Paula Rudź
specjalistka ds. animacji kultury
e-mail: paula.rudz@woak.pl

Waldemar Urbański
specjalista ds. animacji kultury
e-mail: waldemar.urbanski@woak.pl

Agnieszka Zakrzewska
specjalistka ds. animacji kultury
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.pl

DZIAŁ PROMOCJI

Kamil Hoffmann
kierownik Działu Promocji
e-mail: kamil.hoffmann@woak.pl

Monika Dejnecka
specjalistka ds. promocji
e-mail: monika.dejnecka@woak.pl

Karolina Kasprzak
specjalistka ds. promocji
e-mail: karolina.kasprzak@woak.pl

Nina Marszałek
graficzka
e-mail: nina.marszalek@woak.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY

Marek Kantorski
kierownik Działu Administracyjno-Technicznego
e-mail: marek.kantorski@woak.pl

Maciej Eich
specjalista ds. obsługi technicznej
e-mail: maciej.eich@woak.pl

Mikołaj Kiełbasiewicz
specjalista ds. obsługi technicznej
e-mail: mikolaj.kielbasiewicz@woak.pl

Henryk Marynowski
specjalista ds. obsługi technicznej

Adam Mazurkiewicz
specjalista ds. obsługi technicznej
e-mail: adam.mazurkiewicz@woak.pl

Dariusz Mejger
specjalista ds. obsługi technicznej

Małgorzata Siemianowska
specjalistka ds. obsługi gospodarczej

Beata Sierocka
specjalistka ds. obsługi gospodarczej


ADMINISTRATOR STRONY

Robert Marszałkowski
specjalista ds. informatyki
e-mail: robert.marszalkowski@woak.pl

Newsletter