Osiem osób w czarnych strojach leży w różnych pozach na kręconych schodach.
fot. Magdalena Pomaskow

Grupa Teatru Tańca

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
ul. Kościuszki 75-77 | 5 piętro

Pokaż na mapie

Kiedy?

poniedziałki i środy w godz. 19:30-21:00 (grupa zaawansowana)

środy, 2 x w miesiącu w godz. 18:00-19:30 (grupa początkująca)
z możliwością zwiększenia częstotliwości spotkań.
W listopadzie zapraszamy 15 i 29,
w grudniu 6 i 13

Grupa Teatru Tańca – rozpoczęła swoją działalność w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w grudniu 2005 r. – początkowo jako warsztatowa forma zajęć z tańca współczesnego dla dorosłych: studentów i osób pracujących. Przez kilka lat działała poza instytucją – ponownie wraca do WOAK-u. Przez okres swojej działalności powstało kilka performansów i spektakli, prezentowanych na festiwalach w kraju, tworzonych w oparciu głównie o techniki tańca współczesnego i improwizacji. Instruktorką i choreografką Grupy jest Marta Zawadzka.

Podczas zajęć rozwijana jest technika tańca współczesnego ze szczególnym naciskiem na improwizację, rozwijanie indywidualnych możliwości ruchowych i pogłębioną świadomość ciała oraz współpracę w grupie. Jednym z ważniejszych celów stała się praca nad spektaklami, w których tworzeniu bierze udział cały zespół.

Dla kogo?

Na zajęcia zespołu zapraszamy osoby dorosłe zainteresowane rozwojem w ramach szeroko pojętej pracy z ciałem: poznania współczesnych technik tańca, otwartych na improwizację i współdziałanie w grupie, gotowych na nowe wyzwania.

Cena:

grupa zaawansowana – 200 zł/mies. KUP BILET
grupa początkująca – 50 zł/mies. KUP BILET

Warunkiem przyjęcia na warsztaty jest płatność za każdy miesiąc z góry.
Płatność on-line oraz istnieje możliwość zakupu biletu w kasie na godzinę przed pierwszym spotkaniem w danym miesiącu.

Prowadząca:

Marta Zawadzka – tancerka, choreografka, pedagożka i teoretyczka tańca. Współpracowała z wieloma choreografami i tancerzami, brała udział w wielu projektach tanecznych i edukacyjnych. Występowała na wielu festiwalach w kraju i za granicą. Prowadzi warsztaty z technik tańca współczesnego, improwizacji, świadomości ciała. Członkini Zarządu Polskiego Forum Choreologicznego.