Drony – realizuj filmy z powietrza!

Kiedy?

2 marca 2024 r.
godz. 10:30-14:30

Warsztaty są przeznaczone dla osób zupełnie początkujących, które interesują się filmem/fotografią i chciałyby zacząć swoją przygodę z lataniem, dronami i realizacją zdjęć z powietrza. Warsztat kierujemy do osób, które nie posiadają jeszcze świadectwa kwalifikacji (uprawnień do latania dronami) lub posiadają, ale chciałyby nieco doszkolić się w kwestii realizacji wideo.
Początki zawsze wydają się trudne, skomplikowane. Często to nas blokuje. Dlatego te warsztaty wprowadzą Cię płynnie w świat dronów, lotów i temat zdjęć lotniczych, tak abyś nie bał się „wystartować”. Dowiesz się, jak dobrze rozpocząć przygodę z dronami ,aby się nie zniechęcić i nie rozbić swojego pierwszego drona 🙂 Będziesz mieć okazję obejrzenia i dotknięcia dronów. Nauczysz się, jak przygotować siebie i drona do lotów. Zobaczysz przykłady ciekawych filmów zrealizowanych z powietrza i dowiesz się, jak samemu realizować piękne filmy z drona.

Ewa Ślusarczyk – twórczyni filmów i treści wideo zarówno z powietrza jak i z ziemi, reżyserka filmów dokumentalnych, pasjonatka sztuk audiowizualnych. Pilotka dronów z wieloletnim stażem. Ukończyła kurs filmu dokumentalnego w Szkole Andrzeja Wajdy w Warszawie oraz Akademię Fotografii w Warszawie. Stypendystka w dziedzinie kultury oraz laureatka konkursów filmowych. Na co dzień również pracuje z dronami, uwielbia szkolić i przekazywać swoją wiedzę innym.

Newsletter