Wytchnieniówka. Spotkanie wzmacniające | warsztaty

Kiedy

16.03.2024 | 11:00-13:00

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
Toruń, ul. Kościuszki 75-77 | 4. piętro | sala 407

Pokaż na mapie

Bilety

+ Kup bilet

Jesteś osobą pracującą w kulturze i potrzebujesz:

  • wytchnienia od codziennych wyzwań zawodowych?
  • wspierającej społeczności osób z podobnym doświadczeniem?
  • przyjaznej przestrzeni, w której będziesz mieć szansę się zregenerować, podzielić doświadczeniem?
  • spotkań, które możesz współtworzyć, mieć wpływ na ich kierunek?

W jaki sposób poddasz się wytchnieniu?

Zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi i arteterapeutycznymi. Pracujemy z oddechem, wizualizacjami, tworzymy kolaże. Poprzez ruch naturalny pozbywamy się napięć w ciele, uwalniamy również głos bazując na naturalnych dźwiękach. Za pomocą ćwiczeń kreatywnych staramy się szukać rozwiązań w myśleniu o naszej pracy, rozładować stres oraz dzielić dobrymi praktykami w utrzymaniu balansu między życiem zawodowym, a prywatnym.

Korzystając z warsztatów wytchnieniowych zadbasz o swój dobrostan w grupie ludzi z podobnymi potrzebami. Doświadczysz głębokiego relaksu, zatroszczysz się o swoje ciało i umysł. Wzmocnisz się. Weźmiesz udział w sieciowaniu społeczności osób pracujących w kulturze z województwa kujawsko-pomorskiego.

Wskazówka:

Na „Wytchnienówkę” ubierz wygodne, miękkie i elastyczne ubranie oraz zabierz obuwie na zmianę (można działać bez butów/w skarpetkach).

Dla kogo:

Osoby pracujące w kulturze: osoby freelancerskie, pracujące na etacie, młode stażem lub z wieloletnim doświadczeniem.

Cena: 

20 zł/miesiąc
Warunkiem przyjęcia na warsztaty jest zakup biletu.

Kwietniowe spotkanie odbędzie się w wybranej instytucji z województwa kujawsko-pomorskiego. Jeśli chcesz, by któraś z kolejnych „Wytchnieniówek” odbyła się w Twojej miejscowości, napisz do nas maila: agnieszka.zakrzewska@woak.pl

Prowadząca:
Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. animacji kultury w WOAK Toruń. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci, młodzieży, dorosłych, grup międzypokoleniowych. Instruktorka grup teatralnych. Autorka i koordynatorka projektów i wydarzeń kulturalnych.

Newsletter