Dwie aktorki grające w spektaklu Moja pierwsza odyseja kosmiczna ubrane w kostiumy przypominające skafandry astronautów. Klęczą na podłodze. Jedna trzyma złączone dłonie, jakby coś w nich trzymała, druga wskazuje na te dłonie palcem. Uśmiechają się do siebie. Scena skąpana jest zimnym niebieskim świetle, gdzieniegdzie są też pojedyncze zielone punkty świetlne.

Moja pierwsza odyseja kosmiczna w gronie najciekawszych premier ubiegłego roku

W styczniu kolejny raz wyruszamy w Kosmos z najmłodszymi dziećmi. Nasz spektakl „Moja pierwsza odyseja kosmiczna” to zdaniem krytyków jedna z najciekawszych ubiegłorocznych premier dla naj-najów, czyli dzieci w wieku poniżej trzech lat. To wyróżnienie sprawiło radość wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie przedstawienia.
Jeśli chcecie się dowiedzieć, dlaczego teatr pomaga odkrywać świat nawet najmłodszym dzieciom, w wieku od 0 do 24 miesięcy, zajrzyjcie do tekstu Katarzyny Lemańskiej. Przede wszystkim bądźcie z nami i przekonajcie się. „Moją pierwszą odyseję kosmiczną” gramy w sobotę 20 i niedzielę 21 stycznia. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

Newsletter