Na zdjęciu grupa kobiet siedząca na podłodze i trzymające na rękach małe dzieci.

Mamy mamom | koncert Chóru Mam

Kiedy

26.05.2024 | 17:00

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
Toruń, ul. Kościuszki 75-77 | 5. piętro | sala widowiskowa

Pokaż na mapie

Bilety

+ Kup bilet

Dodatkowe informacje

Czas trwania wydarzenia: około 1 godziny

Bilet: 15 zł

Zapraszamy Was na wyjątkowy koncert. Od jesieni w WOAK-u na coczwartkowych próbach spotykają się mamy, by cieszyć się wspólnym śpiewaniem. W Dniu Matki oddamy im głos i naszą scenę, aby podzieliły się z Wami swoją radością.

W repertuarze toruńskiego Chóru Mam są ponadczasowe przeboje: od Beatlesów, przez Seweryna Krajewskiego i Kwiat Jabłoni, aż po Metallikę. Przyjdźcie i posłuchajcie nieoczywistych wersji utworów, które na pewno znacie. Bogate trzygłosowe aranżacje w połączeniu z żywą radością ze wspólnego śpiewania wprowadzą Was w cudowny nastrój i będą wspaniałym zwieńczeniem świętowania Dnia Matki. To koncert od mam dla mam, ale nie tylko. Tatusiowie, babcie, dziadkowie, młodzież, osoby samotne i starsze – każdy jest tu mile widziany!

Chór Mam to ogólnopolska inicjatywa, stworzona przez Małgorzatę Zawilską-Rospędek w celu wspierania mam w ciąży i w pierwszych latach życia dzieci. W Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury chórzystki od stycznia śpiewają pod czujnym okiem i uchem Asi Czajkowskiej: wokalistki, autorki piosenek, pasjonatki głosu, trenerki wokalnej.

Koordynatorką grupy jest Adrianna Złoch.

Newsletter