II KUJAWSKO-POMORSKI KONGRES KULTURY 

Kiedy

23-24 października 2024

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
ul. Kościuszki 75-77, 87-100 Toruń

Pokaż na mapie

Dodatkowe informacje

Na zgłoszenia czekamy do 20 września 2024 roku

KILKA SŁÓW WSTĘPU

Z ogromną radością zapraszamy Was do uczestniczenia w II Kujawsko-Pomorskim Kongresie Kultury, którego motywem przewodnim jest WSPÓŁPRACA.


To wiara w moc współpracy kierowała nami, kiedy zapraszaliśmy Was do współtworzenia tego Kongresu.
Współpraca z zespołami i w ramach zespołów buduje nasze miejsca pracy i wpływa na nasz dobrostan.
To współpraca jest solidnym fundamentem działania ze społecznościami lokalnymi i grupami artystycznymi.
Wierzymy też, że właśnie współpraca powinna przyświecać lokalnym władzom samorządowym w relacjach z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi.
Spędźmy razem te dwa dni – będąc ze sobą i budując naszą sieć współpracy.


W/łączmy się!

DLA KOGO? 

Dla każdej osoby, która tworzy kulturę w województwie kujawsko-pomorskim, a w szczególności:

  • dla osób pracujących w instytucjach kultury
  • dla osób pracujących w organizacjach pozarządowych działających na polu kultury
  • dla freelancerów i freelancerek, czyli osób działających w kulturze na własną rękę.

ZGŁOSZENIA 

Zależy nam na budowaniu sieci współpracy, więc prosimy o zgłoszenia osoby, które chcą wziąć udział w obu dniach Kongresu. 

Do udziału w Kujawsko-Pomorskim Kongresie Kultury możemy przyjąć maksymalnie 2 osoby z jednej instytucji/organizacji, przy czym w formularzu można zgłosić trzecią osobę, która zostanie automatycznie zapisana na listę rezerwową. Jeśli po zakończeniu zgłoszeń (20 września 2024 roku) zostaną wolne miejsca, powiadomimy osoby z listy rezerwowej o możliwości udziału w wydarzeniu. 

Dbając o różnorodność osób uczestniczących, w przypadku zgłoszenia więcej niż jednej osoby reprezentującej ten sam podmiot, maksymalnie jedna z nich może zajmować stanowisko kierownicze.  

Zgłoszenia dokonasz wypełniając formularz. W ciągu 5 dni roboczych każda z osób otrzyma mejlem link do zapisu na warsztaty/dyskusje oraz instrukcje dotyczące opłaty Kongresowej. 

OPŁATY 

Udział w Kongresie to koszt 30 zł za osobę. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego każda osoba (w ciągu 5 dni roboczych) otrzyma fakturę proforma/link do zakupu biletu. Prosimy o dokonanie płatności w ciągu 10 dni od otrzymania mejla – po tym czasie rezerwacja zostanie anulowana.

Uwaga! W przypadku rezygnacji z udziału w Kongresie opłata nie ulega zwrotowi.

Rezygnację należy zgłosić na adres email: woak@woak.pl do dnia 2 października 2024 roku. Jeśli osoba uczestnicząca zgłosi rezygnację po tej dacie lub nie pojawi się na Kongresie bez uprzedzenia, zostanie obciążona opłatą w wysokości 50 zł za każdy dzień nieobecności podczas Kongresu.

POZOSTAŁE INFORMACJE 

Osobom uczestniczącym zapewniamy wegetariański lunch podczas obu dni Kongresu oraz napoje ciepłe i zimne we wszystkich przerwach. Nie zapewniamy noclegu. 

Jednym z elementów łączących społeczność animatorek i animatorów z regionu będzie moment wręczenia Złotych Młynków oraz bankiet integracyjny. Dbając o jakość wydarzenia i komfort osób w nim uczestniczących, w formularzu zapytamy Cię, czy weźmiesz w nim udział. Nie jest to obowiązkowe, ale miło nam będzie, jeśli będziesz z nami. Nie wymagamy żadnego dress code’u. 

Więcej szczegółów po kliknięciu w jedną z poniższych grafik. Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego. 

Partnerami II Kujawsko-Pomorskiego Kongresu Kultury są: Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka, Książnica Kopernikańska w Toruniu oraz Toruńska Palarnia Kawy Fonte.

Patronami medialnymi II Kujawsko-Pomorskiego Kongresu Kultury są: TVP3 Bydgoszcz oraz Polskie Radio PiK.

Newsletter