Spektakl „Moja pierwsza odyseja kosmiczna”

Spektakl „Moja pierwsza odyseja kosmiczna” to multisensoryczna podróż po niesamowitym Kosmosie. Do udziału w niej zapraszamy dzieci do 24 miesiąca życia.

Dzieci doświadczą bogactwa wszechświata za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, ruchu, równowagi i czucia głębokiego. Odwiedzą odległą galaktykę i dotkną gwiazd. Posłuchają tajemniczej, kosmicznej muzyki i zatańczą z zorzą polarną. Pospacerują po drodze mlecznej i spotkają czarną dziurę. Będą tańczyć, turlać się, skakać i odkrywać nieznane. Będzie także czas na wyciszający odpoczynek. W spektaklu nie używamy słów.

„Moja pierwsza odyseja kosmiczna” to opowieść o pierwszych krokach, niezwykłej sile ciekawości i kosmosie, który nas przenika.

reżyseria: Katarzyna Peplinska-Pietrzak
scenografia i kostiumy: Ewelina Brudnicka
muzyka: Grzegorz Kaźmierski
reżyseria świateł: Piotr Nykowski
występują: Iga Bancewicz, Agnieszka Zakrzewska
konsultacje z języka Sign2baby: Sonia Borysiak
realizacja techniczna: Mikołaj Kiełbasiewicz
premiera: 1 czerwca 2023 r.
czas trwania spektaklu – 45 minut

Co trzeba zapewnić, aby gościć spektakl?

  • pusta sala o wymiarach minimum 5 x 7 metrów (preferowane wymiary 7 x 9 metrów), wysoka na minimum 2,8 metra
  • sala musi mieć możliwość całkowitego zaciemnienia
  • w trakcie spektaklu niezbędna jest cisza, a więc ważne, aby sala była odpowiednio wygłuszona lub żeby w trakcie spektaklu nie działo się nic innego
  • możliwość zaaranżowania scenograficznego korytarza przed salą
  • szatnia (może być prowizoryczna), gdzie widzowie będą mogli zostawić rzeczy, w tym telefony oraz osoby, która na czas trwania spektakli będzie pilnować tych rzeczy
  • sala musi być dyspozycyjna przez cały dzień, abyśmy mieli spokojny czas na montaż

Publiczność – czyli dzieci i opiekunowie – może liczyć łącznie maksymalnie 30 osób w przypadku pełnych wymiarów scenografii, tj. przestrzeni 7 x 9 metrów. W przypadku mniejszej sali w spektaklu będzie mogła uczestniczyć proporcjonalnie mniejsza liczba osób.

My zapewniamy cały sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz elementy scenograficzne. Potrzebna jedna osoba do pomocy w montażu.

Prosimy o umycie podłogi przed wejściem do sali (lub odkurzenie dywanów) na godzinę przed spektaklem.

kontakt: paula.rudz@woak.pl

Newsletter