Na zdjęciu czwórka młodych mężczyzn z zespołu Nelcor. Dwoje z nich stoi na przeciwko murku, opierając się o niego. Trzeci na nim siedzi, a czwarty stoi na nim, patrząc się w bok. Za nimi znajduje się czarnobiały widok na blok zasłonięty drzewami

Nelcor | Twórczy Ferment | koncert

Kiedy

15.06.2024 | 18:00

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
Toruń, ul. Kościuszki 75-77 | 5. piętro | sala widowiskowa

Pokaż na mapie

Bilety

10 złotych

+ Kup bilet

Dodatkowe informacje

Czas trwania wydarzenia: około 1 godziny 
Koncert odbędzie się na stojąco

Kolejne spotkanie z cyklu Twórczy Ferment to okazja do poznania muzycznych klimatów, nasyconych energią przesterowanych brzmień. Usłyszymy również melancholię znaną z muzyki typu indie oraz intensywność charakterystyczną dla muzyki metalowej. Tym razem na scenie WOAK-u wystąpi toruński kwartet Nelcor, którego twórczość pozwala wczuć się w opowieść, pełną barwnych krajobrazów emocjonalnych – od żywiołowych uniesień po głęboką refleksję.

Nelcor to zespół podchodzący do swojej twórczości w sposób nieskrępowany i bezkompromisowy, dzięki czemu oferują szczere, ujmujące i autentyczne doświadczenie odbiorcom ich twórczości.

Tworzy go czwórka muzyków: Wojciech Andrzejewski – gitara elektryczna, Bartosz Krasiński – perkusja, Filip Figiel – gitara basowa, Piotr Pawlik – gitara elektryczna i wokal.

Twórczy Ferment to projekt, dzięki któremu młodzi artyści i artystki z województwa kujawsko-pomorskiego dostają wsparcie w organizacji swoich wydarzeń – koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich i każdej formy artystycznej ekspresji.

Twórczy Ferment powstał po to, by otwierać instytucje kultury na debiutujących artystów i artystki z regionu oraz by dać im szansę na pokazanie swojej sztuki szerszej publiczności. To okazja do poznania się i wzajemnego inspirowania młodego środowiska artystycznego w województwie.

Więcej informacji kontakt mail: aleksandra.matuszewska@woak.pl

Newsletter