Zapisy do grup stałych – nowy system biletowy

Witając Was w Nowym Roku i życząc wspólnych artystycznych przeżyć, chcemy poinformować o zmianie w sposobie kupowania biletów na regularne zajęcia.

Od stycznia wprowadzamy nowy system sprzedaży biletów na zajęcia stałe, ponieważ poprzedni powodował wiele kłopotów i wywoływał nieporozumienia. Teraz możecie zapisywać się do grup, możecie w dowolnej chwili się wypisać. Podstawową różnicą jest konieczność założenia konta-profilu w systemie biletowym, który jest administratorem Waszych danych. Wszystko jest bardzo proste, opisaliśmy to w sześciu krokach:

Otwórz stronę https://woak.bilety24.pl/lista-warsztatow a następnie:

  1. Załóż konto albo za pomocą adresu e-mail, albo logując się przez konto Facebooka lub Google.
  2. Po zalogowaniu utwórz profil osoby uczestniczącej w zajęciach. Uzupełnij imię, nazwisko i rok urodzenia osoby, która uczestniczy w zajęciach. Wpisz swoje dane albo swojego dziecka, jeśli to ono uczestniczy w warsztatach.
  3. W górnym menu wybierz opcję ZAJĘCIA i wybierz te, na które chcesz się zapisać.
  4. Jeśli zajęcia, na które się zapisujesz mają podział na grupy, wskaż interesującą Cię grupę.
  5. Kliknij ZAPISZ SIĘ, następnie wybierz rodzaj biletu i kliknij ZAPISZ.
  6. Kliknij na przycisk Przejdź do płatności. W koszyku są wybrane przez Ciebie bilety. Jeśli nie chcesz kupić nic więcej, dokonaj płatności.

Profil uczestnika wystarczy założyć tylko raz. Podobnie, zapisy na wybrane zajęcia przedłużają się automatycznie – za miesiąc powtórzcie tylko ostatni krok (czyli płatność) i… do zobaczenia w WOAK-u!

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, zadzwoń do nas: 56 652 27 55 lub napisz maila (robert.marszalkowski@woak.pl) – jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach 9:00-15:00. Na wiadomości otrzymane po tej godzinie, odpiszemy w następnym dniu roboczym.

Newsletter