Dwie młode kobiety stoją plecami do siebie i patrzą w Twoją stronę. W tle mur z czerwonej cegły.

Twórczy Ferment | Zuzanna Hillar & Maria Kowalska

Kiedy

21.10.2023 | 18:00

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
Toruń, ul. Kościuszki 75-77 | 5. piętro | sala widowiskowa

Pokaż na mapie

Bilety

Wstęp wolny

Czasem nie trzeba wielu słów – wystarczy parę tych najważniejszych, a czasem wystarczy cisza i obecność drugiego człowieka. Wyczulenie na niego, uważność na siebie i na, co dookoła. Zapraszamy na performans Marii Kowalskiej i Zuzanny Hillar. Artystki zabiorą Was w podróż inspirowaną autorską poezją, muzyką relaksacyjną i praktykami uważności na świat i samą_samego siebie. Połączenie działań artystycznych i nauki o zmysłach zapewni Wam artystyczny relaks i mentalne duchowe wytchnienie. Zapraszamy wszystkie osoby, które wspólnie będą chciały dzielić tu i teraz.

Zuzanna Hillar – pochodzi z Torunia. Studiuje filologię polską ze specjalnością artystycznoliteracką na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczyła się i brała udział w spektaklach, koncertach i innych działaniach artystycznych w Młodym Teatrze w Toruniu i Studiu Piosenki METRO w Poznaniu. W wolnym czasie pisze wiersze i tańczy w Szkole Tańca Współczesnego w Poznaniu. Wierzy w moc słowa, że poezja pomaga w wyrażaniu emocji oraz opisywaniu świata zewnętrznego i wewnętrznego.

Maria Kowalska – mieszka w Toruniu, studiuje psychologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W swoim życiu brała udział w wydarzeniach artystycznych oraz tworzyła spektakle teatralne. Interesują ją zmysły, którymi człowiek doświadcza świata i sztuki oraz wpływ psychologii na poprawę samopoczucia

Kiedy?

21 października 2023 r. o godz. 18:00

Gdzie?

Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej na 5. piętrze, w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury przy ul. Kościuszki 75-77.

WSTĘP WOLNY

Twórczy Ferment to projekt, dzięki któremu młodzi artyści_stki z województwa kujawsko-pomorskiego dostają wsparcie w organizacji swoich wydarzeń – koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich etc.
Twórczy Ferment powstał po to, by otwierać instytucje kultury na debiutujących artystów i artystki z regionu oraz by dać im szansę na pokazanie swojej sztuki szerszej publiczności.
To okazja do poznania się i wzajemnego inspirowania młodego środowiska artystycznego w województwie.

Newsletter