Dwie aktorki grające w spektaklu Moja pierwsza odyseja kosmiczna ubrane w kostiumy przypominające skafandry astronautów. Klęczą na podłodze. Jedna trzyma złączone dłonie, jakby coś w nich trzymała, druga wskazuje na te dłonie palcem. Uśmiechają się do siebie. Scena skąpana jest zimnym niebieskim świetle, gdzieniegdzie są też pojedyncze zielone punkty świetlne.

Moja pierwsza odyseja kosmiczna wyrusza na tournée po Polsce

Kiedy

26.11.2023

Od premiery w Międzynarodowym Dniu Dziecka spektakl Moja pierwsza odyseja kosmiczna był już grany ponad 20 razy w Toruniu i różnych miejscowościach w regionie. Czas na podbój Polski!
Już w listopadzie rozpoczynamy nasze „odysejowe” tournée.

Na początek zapraszamy do Skierniewic. W niedzielę 26 listopada o 15:00 widzimy się w Centrum Kultury i Sztuki. Kilka dni później zawitamy z Odyseją nad morze. We wtorek, 5 grudnia punktualnie o 12:00 zapraszamy dzieci w wieku 0-24 miesiące wraz z opiekunami na teatralną wyprawę w kosmos. Spektakl zagramy w oddziale Gama Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Spektakl Moja pierwsza odyseja kosmiczna powstał w ramach projektu My first space odyssey dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Logotyp Norweskiego Mechanizmu Finansowego, herb i logotyp województwa kujawsko-pomorskiego, logotyp WOAK-u, logotyp teatru Elefantteateret, logotyp Radia PiK, Logotyp Radia GRA, logotyp Menażeria i Logootyp Kulturalny Toruń
Newsletter