Na zdjęciu trzech młodych mężczyzn. Jeden z nim stoi w centrum zdjęcia. Ręce ma skrzyżowane na brzuchu i w każdej z nich trzema sznurki, które ciągnięte są przez dwóch mężczyzn stojących za nim po jego lewej i prawej stronie.

C19H28O2 (Testosteron) | spektakl z Akademii Teatralnej w Białymstoku

Kiedy

15.09.2024 | 16:00

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
Toruń, ul. Kościuszki 75-77 | 5. piętro | sala widowiskowa

Pokaż na mapie

Bilety

+ Kup bilet

Dodatkowe informacje

bilety: 20 zł ulgowy/ 30 zł normalny

czas trwania spektaklu: 35 minut

spektakl od 12 roku życia

Spektakl jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalu Młodego Teatru.

Byłeś kiedyś na siłowni popatrzeć jak inni się „męczą”? Albo zastanawiałeś się, czym jest prawdziwa męskość? Może to podnoszenie ciężarów i piękna sylwetka. Ale czy na siłowni można tylko ćwiczyć? Okazuje się, że nie. Jest to również świetne miejsce do radzenia sobie ze swoimi problemami.

C19H28O2 przeniesie cię do świata, w którym „ciężary” znaczą znacznie więcej niż może się wydawać na początku. A rozwiązanie problemów często wiąże się z podjęciem ważnych decyzji. Ale w końcu kto jak nie silny facet ma sobie z tym poradzić? Myślisz, że dasz radę stawić czoła swoim niedoskonałościom? Przyjdź i przekonaj się sam. Być może w tej historii inspirowanej własnymi doświadczeniami zobaczysz siebie.

Spektakl powstał w ramach egzaminu z teatru ożywionej formy na III roku aktorstwa Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filii w Białymstoku.

Scenariusz, reżyseria, obsada: Jakub Durniat, Stanisław Michalski, Adam Poboży
Opieka pedagogiczna: Błażej Piotrowski
Muzyka: Marcin Nagnajewicz
Obsługa techniczna: Kacper Malinowski
Lalki i plakat: Zuzanna Gugała, Zuzanna Praczuk

Newsletter