Na zdjęciu dwie kobiety. Jedna z nich siedzi na turkusowej kanapie. W jednej ręce trzyma aparat, przez który spogląda w górę. W drugiej ręce trzyma przed sobą telefon komórkowy. Druga kobieta, ubrana w czerwoną bluzkę, dżinsy i czerwone buty, opiera się na oparciu kanapy. Jedną nogę ma podniesioną w górę, w kształcie trójkąta. W jednej ręce przed sobą trzyma otwarty laptop, a w drugiej telefon przy uchu

Bądź social media ninja i nie przepalaj budżetu. Śniadanie czwartkowe | spotkanie

Kiedy

21.03.2024 | 11:00

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
Toruń, ul. Kościuszki 75-77 | 4. piętro | sala 407

Pokaż na mapie

Dodatkowe informacje

Czas trwania wydarzenia: około 2 godziny
Zapisy: formularz zgłoszeniowy
lub kontakt telefoniczny: 500 058 078
Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona).

Czwartki w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu raz w miesiącu należą do osób z sektora artystycznego i branży kreatywnej z województwa kujawsko-pomorskiego!

Na wspólnym śniadaniu poruszamy przydatne tematy związane z rozwojem, zdobywaniem nowych umiejętności oraz poszerzaniem kompetencji. Na spotkaniach pojawiają się eksperci i ekspertki z danej branży, a kończymy je otwartą dyskusją i sieciowaniem. To okazja do poznania osób, przed którymi stają podobne do Waszych wyzwania oraz przestrzeń wspólnego poszukiwania rozwiązań. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w tym miesiącu.

Jak promować, żeby nie zwariować? Jakie działania podejmować, by skutecznie zagospodarować nawet najmniejszy budżet oraz jak skorzystać z darmowych narzędzi w promocji marki osobistej, instytucji, zespołu lub projektu? Dyskutować o tym będziemy już 21 marca. Do spotkania dołączą Karolina Kasprzak oraz Monika Dejnecka, które na co dzień pracują w WOAK-u w Dziale Promocji. Poruszymy tematy wykorzystania zasięgu organicznego i płatnego, zastanowimy się jak zachęcić współpracowników i współpracowniczki do wypowiadania się w mediach oraz poszukamy sposobów jak dotrzeć do dziennikarzy i dziennikarek. Korzystając z doświadczeń uczestniczek i uczestników ustalimy o czym warto pamiętać organizując briefingi i konferencje prasowe oraz kiedy warto sięgnąć po rozwiązania niestandardowe.

Newsletter