Na zdjęciu kobieta o kasztanowych włosach, która wygodnie opiera się w pozycji siedzącej na turkusowej kanapie. Jedną ręką podtrzymuje cylinder, który ma na głowie, drugą trzyma rąbek swojej spódnicy. Kobieta ubrana jest w tiulową spódnicę w kolorach turkusowych, czerwonych i czarnych. Ma na sobie także gorset z różowymi, rajskimi ptakami i kwiatami oraz szarą koszulę, wiązaną pod szyją. Z lekkim uśmiechem i pochyloną głową, spogląda w lewą stronę. Na prawym udzie ma tatuaż w niebieskozielony kwiatowy motyw.

Alternative Fashion Show

Kiedy

09.03.2024 | 16:00

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
Toruń, ul. Kościuszki 75-77 | 5. piętro | sala widowiskowa

Pokaż na mapie

Bilety

+ Kup bilet

Dodatkowe informacje

20 zł bilet ulgowy

25 zł bilet normalny

Do zakupu online oraz w kasie stacjonarnie na pół godziny przed wydarzeniem

Kultowy pokaz Alternative Fashion Show powraca do Torunia w nowej odsłonie. Szukasz inspiracji modowych? Chcesz sprawdzić jak współczesne projektantki i projektanci interpretują nurt fantasty, gothic czy post-apo? Sprawdź jak daleko sięga wyobraźnia artystyczna twórców oraz twórczyń i wybierz się na jubileuszową edycję pokazu mody kreatywnej i subkulturowej.

Alternative Fashion Show to wydarzenie, które co rok ściąga do Torunia osoby interesujące się modą, a dla artystek i artystów są okazją do zaprezentowania swoich prac przed szeroką publicznością. Tym razem w modowy wybieg zmieni się sala widowiskowa WOAKu. Kolekcje aż trzynastu projektantów i projektantek zaprezentują zarówno osoby, które znacie z poprzednich edycji, jak i całkowicie nowe twarze! Dodatkową atrakcją wieczoru będą pokazy taneczne i występy wokalne. Artystycznych wrażeń dopełni muzyka na żywo, w wykonaniu Cook/e.

Newsletter