Wydawnictwa

Nasza oferta wydawnicza to przede wszystkim publikacje związane ze zrealizowanymi projektami.

Wydajemy zarówno książki papierowe, jak i cyfrowe. Tu znajdziecie analizy i komentarze, katalogi wystaw i publikacje okolicznościowe.

Najnowsze publikacje:

W tym krótkim e-booku znajdziesz pięć prostych ćwiczeń, które pozwolą Ci zadbać o integrację grupy składającej się z osób o różnorodnych potrzebach. Zaproponowane przez nas ćwiczenia wynikają z dobrych praktyk grupy Młody Teatr i zostały wskazane przez uczestników jako te, dzięki którym podczas warsztatów czują się bezpiecznie, a potrzeby każdej osoby są zaspokojone


Raport z badania potrzeb uczestnictwa w kulturze rodziców z dziećmi w wieku 0-3 lata.
Publikacja powstała w ramach projektu „Moja pierwsza odyseja kosmiczna”, który był dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.


W latach 1996-2022 WOAK wydawał Biuletyn Informacji Kulturalnej, miesięcznik, w który opisywane były zjawiska z obszaru kultury amatorskiej. Osoby zainteresowane konkretnym numerem / artykułem / okresem prosimy o kontakt mailowy promocja@woak.pl w miarę możliwości udostępnimy archiwalne numery w postaci cyfrowej.

Newsletter