Dwie aktorki grające w spektaklu Moja pierwsza odyseja kosmiczna ubrane w kostiumy przypominające skafandry astronautów. Klęczą na podłodze. Jedna trzyma złączone dłonie, jakby coś w nich trzymała, druga wskazuje na te dłonie palcem. Uśmiechają się do siebie. Scena skąpana jest zimnym niebieskim świetle, gdzieniegdzie są też pojedyncze zielone punkty świetlne.

Moja pierwsza odyseja kosmiczna

Kiedy

09.09.2023

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
ul. Kościuszki 75-77 | 5 piętro | sala widowiskowa

Pokaż na mapie

9-10 września, godz. 10.00 i 12.00

bilety 10/20 zł

„Moja pierwsza odyseja kosmiczna” to multisensoryczna podróż po niesamowitym Kosmosie. Do udziału w niej zapraszamy dzieci do 24 miesiąca życia.

Dzieci doświadczą bogactwa wszechświata za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, ruchu, równowagi i czucia głębokiego. Odwiedzą odległą galaktykę i dotkną gwiazd. Posłuchają tajemniczej, kosmicznej muzyki i zatańczą z zorzą polarną. Pospacerują po drodze mlecznej i spotkają czarną dziurę. Będą tańczyć, turlać się, skakać i odkrywać nieznane. Będzie także czas na wyciszający odpoczynek.
W spektaklu nie używamy słów.

„Moja pierwsza odyseja kosmiczna” to opowieść o pierwszych krokach, niezwykłej sile ciekawości i kosmosie, który nas przenika.

Spektakl powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

„Moja pierwsza odyseja kosmiczna” – spektakl dla dzieci w wieku 0-24 miesiące
reżyseria: Katarzyna Peplinska-Pietrzak
scenografia i kostiumy: Ewelina Brudnicka
muzyka: Grzegorz Kaźmierski
reżyseria świateł: Piotr Nykowski
występują: Iga Bancewicz, Agnieszka Zakrzewska
konsultacje z języka Sign2baby: Sonia Borysiak
realizacja techniczna: Mateusz Kantorski
premiera: 1 czerwca 2023 r.

ALT: Logotyp Norweskiego Mechanizmu Finansowego, herb i logotyp województwa kujawsko-pomorskiego, logotyp WOAK-u, logotyp teatru Elefantteateret, logotyp Radia PiK, Logotyp Radia GRA, logotyp Menażeria i Logootyp Kulturalny Toruń
Newsletter