Zmodyfikowany portret Kuby Zalewskiego. Młody mężczyzna siedzi na parapecie przy otwartym oknie. Patrzy na bok. Do oryginalnego zdjęcia doklejone jest jego lustrzane odbicie tworzy złudzenie, że są to dwie osoby, które na siebie nawzajem patrzą.

Kuba Zalewski | Po napisach

Kiedy

16.01.2024 | 18:00

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
Toruń, ul. Kościuszki 75-77 | 4. piętro

Pokaż na mapie

Bilety

Wstęp wolny

Jakub Zalewski – reżyser, scenarzysta. Twórca filmów dokumentalnych, fabularnych oraz form reklamowych. Ukończył studia dziennikarskie broniąc się pracą zatytułowaną „Komunikowanie o uczuciach w filmie dokumentalnym na wybranych przykładach”.  Pasjonat kina, podróży oraz zmian społecznych. Uwielbia długie spacery nocą.

Druga Strona – Marcin to chłopak o wielkim sercu i ogromnym pokładzie energii do życia. Marzy o wielkiej karierze w e-sportowym świecie i robi wszystko, aby rozwijać się w tym, co kocha. Po drugiej stronie ekranu komputerowego życie wygląda jednak bardzo różnie. Są momenty radości i szczęścia, ale także smutku i samotności. To opowieść o wielkiej pasji, ale także obawie o przyszłość.

Wizyta – Starsze małżeństwo odwiedza swojego syna w szpitalu psychiatrycznym w dniu jego dwudziestych urodzin. Para zastanawia się, czy zabrać chorego syna, którego sytuacja zdrowotna się pogarsza. Film inspirowany jest opowiadaniem „Znaki i symbole” Vladimira Nabokova.


Jeśli jesteś twórcą filmowym i chciałbyś zaprezentować swoje dzieło, zachęcamy do kontaktu z Grzegorzem Kaźmierskim. Szukamy projektów, które wnoszą nowe spojrzenie na sztukę filmową i reprezentują bogactwo talentów w naszym regionie. Wybrane filmy pokażemy podczas kolejnych spotkań „Po napisach”. Spotkasz się z wymagającą, ale przyjazną publicznością.

Więcej informacji:

Grzegorz Kaźmierski
telefon / SMS 609 662 968
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.pl

Newsletter