Mężczyzna w czapce, ubrany w czerwono-czarną koszulę trzyma w dłoniach statyw z kamerą i ze skupieniem wpatruje się w podłączony do niej ekran. Obok niego dwie dziewczyny ubrane na szaro. Jedna z nich ma owalne okulary. W tle inne osoby.

Filmowy networking

Kiedy

22.10.2023 | 15:00

Gdzie

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
Toruń, ul. Kościuszki 75-77 | 4. piętro

Pokaż na mapie

Prowadzący

Grzegorz Kaźmierski

Interesujesz się kinem? Jesteś twórcą/twórczynią i szukasz przestrzeni do otwartej wymiany myśli? A może zależy Ci na poznaniu tajników powstawania filmu? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco – zapraszam Cię na kolejne spotkanie „Filmowego networkingu”. Wspólnie wzmocnijmy lokalne środowisko filmowe! Możesz tu spotkać ludzi z pasją, którzy dzielą Twoje zainteresowania i chęć tworzenia wyjątkowych historii. Razem możemy budować silną i inspirującą społeczność filmową!

Co roku w kujawsko-pomorskim odbywa się wiele festiwali filmowych. Czy nie brakuje Wam jednak takiego, który by był okazją do budowania silnej społeczności twórców i osób zaangażowanych w rozwój sztuki filmowej w regionie? Stwórzmy razem takie przedsięwzięcie! Niezależnie od swojego statusu i doświadczenia artystycznego każdy z Was może włączyć się w prace nad koncepcją festiwalu, który będzie nie tylko miejscem prezentacji filmów, ale także platformą do budowania silnej społeczności twórców i promowania sztuki filmowej. Bądźcie gotowi na twórcze wyzwania i niezapomniane filmowe doświadczenie!

Wstęp wolny, obowiązują zapisy!

Dla kogo?
„Filmowy networking” to inicjatywa skierowana do wszystkich pasjonatów kina, niezależnie od doświadczenia czy zawodu. Naszym celem jest stworzenie platformy, na której twórcy filmowi z województwa kujawsko-pomorskiego mogą się spotkać, wymieniać pomysłami, budować relacje i wspólnie rozwijać swoje projekty.

Więcej informacji:
Grzegorz Kaźmierski – tel./sms +48 603 773 743
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.pl

Newsletter